A.Περίοδος: 2015-16
 
Τα νέα της Eνωσης
Προκηρύξεις / Σύστημα
Περιοχές Ευθύνης
Γήπεδα
 
Πρωταθλήματα
Ομάδες
Διαιτητές


(c) ΕΣΠΑΑΑ - 2005

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ
Εκτύπωση Προγράμματος
Έξοδος
Από
Ως
Διαιτητής
Πρόγραμμα Αγώνων
Ημερομηνία
Ώρα
Πρωτάθλημα
Γήπεδο
Συνάντηση
ΠΑΡ-27/05/16
18:00 . ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3-ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ 3
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΩΛΙΝΑ-

ΠΑΡ-27/05/16
20:00 . ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 3-ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ ΄ΓΑΙΑ΄ 3
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-
>ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΩΛΙΝΑ-

ΣΑΒ-28/05/16
14:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ JUNIOR ΑΓΟΡΙΩΝ (4Χ4) Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΜΥΡΑΚΤΗΣ

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1-ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄
>ΒΗΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-
>.-
>.-

ΣΑΒ-28/05/16
17:00 Play off 1-4 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄-ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
>ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>.-
>.-

ΣΑΒ-28/05/16
17:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
>ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ-
>.-
>.-

ΣΑΒ-28/05/16
18:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ JUNIOR ΑΓΟΡΙΩΝ (4Χ4) Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΣΤ. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 1-ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>.-
>.-

ΚΥΡ-29/05/16
18:00 . ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1ου ΑΓΩΝΑ-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2ου ΑΓΩΝΑ
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-

ΚΥΡ-29/05/16
18:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ JUNIOR ΑΓΟΡΙΩΝ (4Χ4) Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 1
>ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΡΗΣ ΤΑΣΟΣ-
>.-
>.-

ΚΥΡ-29/05/16
20:00 . ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΝΙΚΗΤΗΣ 1ου ΑΓΩΝΑ-ΝΙΚΗΤΗΣ 2ου ΑΓΩΝΑ
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-

ΚΥΡ-29/05/16
21:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ JUNIOR ΑΓΟΡΙΩΝ (4Χ4) Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΜΠΑΜΠΗΣ ΧΟΛΙΔΗΣ

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ-ΑΕΚ 1
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>.-
>.-

ΚΥΡ-29/05/16
21:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΒΑΡΗ
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>.-
>.-

ΤΡΙ-31/05/16
20:30 Play off 2-3 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>.-
>.-

ΠΕΜ-02/06/16
21:45 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>.-
>.-

ΠΑΡ-03/06/16
18:00 . ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄ 1-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 1
>- >- >-

ΠΑΡ-03/06/16
20:00 . ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
>- >- >-