A.Περίοδος: 2015-16
 
Τα νέα της Eνωσης
Προκηρύξεις / Σύστημα
Περιοχές Ευθύνης
Γήπεδα
 
Πρωταθλήματα
Ομάδες
Διαιτητές


(c) ΕΣΠΑΑΑ - 2005

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ
Εκτύπωση Προγράμματος
Έξοδος
Από
Ως
Διαιτητής
Πρόγραμμα Αγώνων
Ημερομηνία
Ώρα
Πρωτάθλημα
Γήπεδο
Συνάντηση
ΤΕΤ-10/02/16
20:00 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΚΥΜΗΣ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
>ΚΛΕΠΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΟΛΓΑ-
>.-

ΤΕΤ-10/02/16
20:30 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

Ν. ΜΑΚΡΗΣ

ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ-ΑΟ ΚΑΡΕΑ
>ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ-
>ΚΑΛΠΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>.-

ΤΕΤ-10/02/16
21:15 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ-ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΤΣΩΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-

ΤΕΤ-10/02/16
21:30 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΙΟΝΥΣΟΥ

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ-ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙΟΥ
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-
>ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-
>.-

ΤΕΤ-10/02/16
21:30 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
>ΒΗΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>.-

ΤΕΤ-10/02/16
21:30 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
>ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-
>ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ ΑΝΝΑ-
>ΤΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-

ΤΕΤ-10/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
>ΡΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ-
>.-

ΤΕΤ-10/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ " ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ"
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΒΕΤΑ-
>.-

ΤΕΤ-10/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
>ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ-
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>.-

ΤΕΤ-10/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΜΕΤΣ

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-
>.-

ΤΕΤ-10/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
>ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ-
>ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΡΗΣ ΤΑΣΟΣ-
>.-

ΠΕΜ-11/02/16
18:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄-ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ
>ΣΤΑΪΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-

ΠΕΜ-11/02/16
20:00 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

Ν. ΜΑΚΡΗΣ

ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ-ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
>ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-
>ΠΕΡΡΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ-

ΠΕΜ-11/02/16
20:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄
>ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ-
>ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ-
>ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-

ΠΕΜ-11/02/16
21:30 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-
>ΚΟΜΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-

ΠΕΜ-11/02/16
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΕΠΑΣ Ν. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ-

ΠΕΜ-11/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΓΟΥΔΗ

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
>ΜΟΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>.-

ΠΕΜ-11/02/16
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
>ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-
>ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-

ΠΕΜ-11/02/16
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΖΩΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-
>ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-

ΠΑΡ-12/02/16
19:00 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΚΑΛΠΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>.-

ΠΑΡ-12/02/16
21:30 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΒΑΡΗΣ ΚΛ.

ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"-ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄
>ΣΤΑΪΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-
>ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ-
>.-

ΠΑΡ-12/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ-ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ
>ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-
>.-

ΠΑΡ-12/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΜΕΤΣ

ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>.-

ΠΑΡ-12/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ-ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙΟΥ
>ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-
>.-

ΠΑΡ-12/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ

ΓΣ ΚΥΨΕΛΗΣ-ΙΩΝΕΣ ΑΣΠ
>ΣΟΥΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-
>ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
09:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ " ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ" 2-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 2
>ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
10:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 25-32 Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-
>ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
10:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
>ΜΙΖΡΑΚΙΑΝ ΑΓΚΟΠ -
>ΒΑΦΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
10:15 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΓΚΡΟΥΠ– Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-24 Β' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1-ΑΣΠΕ ΘΕΤΙΣ 1
>ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΩΛΙΝΑ-
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
11:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3-ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 3
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>ΜΠΕΤΙΑΝΤΑΓΚΑΡ ΠΕΤΡΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
11:45 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 25-32 Β' ΦΑΣΗ

ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ

ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ 1-ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
>ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
12:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 2-ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-
>ΖΥΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
12:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΓΚΡΟΥΠ– Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-24 Β' ΦΑΣΗ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄ 1-ΙΩΝΕΣ ΑΣΠ 1
>ΜΙΖΡΑΚΙΑΝ ΑΓΚΟΠ -
>ΒΑΦΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
12:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΜΕΤΣ

ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ 3-ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 3
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
12:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 2-ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
13:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΕΘΝΙΚΟΥ

ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
>ΣΟΥΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-
>ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ ΑΝΝΑ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
13:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 25-32 Β' ΦΑΣΗ

Ν. ΜΑΚΡΗΣ

ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ-ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
13:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 2-ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ 2
>ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
13:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 33-40 Β' ΦΑΣΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"
>ΣΤΑΪΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-
>ΓΛΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
14:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

ΑΟΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ 1-ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"
>ΜΙΖΡΑΚΙΑΝ ΑΓΚΟΠ -
>ΒΑΦΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ-ΑΕΚ 1
>ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-
>ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
14:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΓΚΡΟΥΠ– Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-24 Β' ΦΑΣΗ

ΜΥΡΑΚΤΗΣ

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1-ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
>ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-
>ΓΙΟΧΑΝΕΤΖΙΑΝ ΑΡΜΕΝA-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3-ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ 3
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>ΜΠΕΤΙΑΝΤΑΓΚΑΡ ΠΕΤΡΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
15:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ' ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 41-48 Β' ΦΑΣΗ

ΓΕΡΑΚΑ

ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ 1-ΑΣ ΤΥΦΩΝ
>ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ-
>ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
>ΤΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
16:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄ 1-ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 1
>ΛΑΖΑΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
16:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1-ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
>ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-
>ΔΕΝΔΗ ΕΙΡΗΝΗ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' ΦΑΣΗ

Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΣΤ. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 1-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
>ΑΚΑΡΕΠΗ ΜΥΡΣΙΝΗ-
>ΓΛΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
17:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1-ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ ΄ΓΑΙΑ΄ 1
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΚΕΚΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
17:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3
>ΖΥΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ-
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
17:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤ΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 57-62 Β' ΦΑΣΗ

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟY 1-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
>ΣΟΥΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-
>ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
18:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 33-40 Β' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ " ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ" 1
>ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-
>ΤΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
18:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΓΚΡΟΥΠ– Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-24 Β' ΦΑΣΗ

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ 1
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΣΗΦ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
18:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΓΚΡΟΥΠ– Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-24 Β' ΦΑΣΗ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
>ΚΛΕΠΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
19:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ ΄ΓΑΙΑ΄ 3-ΑΟ ΙΣΙΔΑ - ΔΙΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 3
>ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1-ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΖΥΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
19:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 33-40 Β' ΦΑΣΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1-ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
>ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-
>ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
19:15 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 25-32 Β' ΦΑΣΗ

ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
>ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ-
>ΓΙΟΧΑΝΕΤΖΙΑΝ ΑΡΜΕΝA-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
19:30 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ
>ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-
>ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-

ΣΑΒ-13/02/16
20:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2-ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 2
>ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ-
>ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
20:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΓΚΡΟΥΠ– Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-24 Β' ΦΑΣΗ

2ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛ.ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΚΕΚΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
20:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 49-56 Β' ΦΑΣΗ

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
>ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
20:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 49-56 Β' ΦΑΣΗ

ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1-ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1
>ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-
>ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
20:45 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ' ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 41-48 Β' ΦΑΣΗ

ΚΑΡΕΑ

ΑΟ ΚΑΡΕΑ-ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
>ΖΩΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
21:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΓΚΡΟΥΠ– Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-24 Β' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΙΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ
>ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙ-
>ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-13/02/16
21:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΓΚΡΟΥΠ– Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-24 Β' ΦΑΣΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΕΚ 1
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΣΗΦ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
10:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄
>ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
10:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΙΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2-ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
>ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ ΑΝΝΑ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
10:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
10:15 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1-ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
>ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΩΛΙΝΑ-
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ-ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
>ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-
>ΚΑΛΠΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
11:45 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ

ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ 1-ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
>ΣΟΥΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-
>ΓΙΟΧΑΝΕΤΖΙΑΝ ΑΡΜΕΝA-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
12:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄ 1-ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ
>ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
12:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤ΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 57-62 Β' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΜΕΤΣ

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
>ΜΙΖΡΑΚΙΑΝ ΑΓΚΟΠ -
>ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
12:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 2
>Αναβολή-
>.-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
12:15 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Γ΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 15-22 Β' ΦΑΣΗ

ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ
>ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-
>ΓΛΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
12:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΒΑΡΗΣ ΚΛ.

ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"-ΑΣΠΕ ΘΕΤΙΣ 1
>ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΣΗΦ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
12:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ' ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 41-48 Β' ΦΑΣΗ

ΔΙΟΝΥΣΟΥ

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 1
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-
>ΖΥΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
13:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3-ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>ΜΠΕΤΙΑΝΤΑΓΚΑΡ ΠΕΤΡΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
13:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ ΩΡΩΠΟΥ

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2-ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 2
>ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΟΛΓΑ-
>ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΓΔΑ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
13:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤ΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 57-62 Β' ΦΑΣΗ

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ-ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>ΔΕΝΔΗ ΕΙΡΗΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
13:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ (ΜΠΑΛΟΝΙ)

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄ 3-ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 3
>ΡΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>ΤΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
13:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΓΚΡΟΥΠ– Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-24 Β' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ ΄ΓΑΙΑ΄ 1-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
>ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
14:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 33-40 Β' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
>ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ-
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
14:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ-ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-
>ΒΑΦΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
14:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 3
>ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
14:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ' ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 41-48 Β' ΦΑΣΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
>ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ-
>ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
14:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΜΥΡΑΚΤΗΣ

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ-ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
14:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Γ΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 15-22 Β' ΦΑΣΗ

ΒΑΡΗΣ ΚΛ.

ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"-ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
>ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΣΗΦ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>ΜΠΕΤΙΑΝΤΑΓΚΑΡ ΠΕΤΡΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 4-ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ 3
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΚΕΚΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΜΕΤΣ

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 2-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
>ΜΙΖΡΑΚΙΑΝ ΑΓΚΟΠ -
>ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
15:15 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1-ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 1
>ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
15:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΠΕΥΚΗΣ ΚΛ. ΓΥΜΝ.

ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ 2-ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2
>ΣΤΑΥΡΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-
>ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΒΑΡΗΣ ΚΛ.

ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 2-ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ ΄ΓΑΙΑ΄ 2
>ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΣΗΦ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ 1-ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-
>ΒΑΦΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 1
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-
>ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 2-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 2
>ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ-
>ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
16:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΛ.

ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2-ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 2
>ΡΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>ΓΛΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
16:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

5ο ΓΥΜΝ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΙΩΝΕΣ ΑΣΠ 1-ΑΕΚ 1
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
16:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄ 2-ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ 2
>ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ-
>ΤΣΩΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
16:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 1-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ " ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ" 1
>ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΓΙΟΧΑΝΕΤΖΙΑΝ ΑΡΜΕΝA-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
16:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΜΥΡΑΚΤΗΣ

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 2-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄ 2
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
16:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟY 1-ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
>ΣΟΥΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-
>ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
17.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 1-ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΚΕΚΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
17:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

Ν. ΜΑΚΡΗΣ

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2-ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-
>ΚΑΛΠΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
17:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΣΤ. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ 3-ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3
>ΖΥΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ-
>ΑΚΑΡΕΠΗ ΜΥΡΣΙΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
17:15 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΓΟΥΔΗ

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2
>ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΩΛΙΝΑ-
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
17:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Γ΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 15-22 Β' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-
>ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
17:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΚΛ. Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΑΕΚ 3-ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 3
>ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-
>ΔΕΝΔΗ ΕΙΡΗΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
17:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 3-ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄ 3
>ΤΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΒΕΤΑ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
17:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1-ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
>ΚΛΕΠΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
18:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ 3-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 3
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-
>ΒΑΦΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
18:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΑΚ ΚΑΝΗΘΟΥ

ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ 1
>ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΟΛΓΑ-
>ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
18:15 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΒΟΥΛΑΣ

ΑΣΠΕ ΘΕΤΙΣ 2-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2
>ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ-
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
18:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
>ΣΤΑΥΡΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-
>ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
18:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΓΚΡΟΥΠ– Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-24 Β' ΦΑΣΗ

ΡΑΦΗΝΑΣ

ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 1-ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
18:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 2-ΑΟΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ 2
>ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ-
>ΤΣΩΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Α' ΦΑΣΗ

ΜΥΡΑΚΤΗΣ

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 2-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 2
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
19:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΓΚΡΟΥΠ– Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-24 Β' ΦΑΣΗ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 1-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΚΕΚΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
19:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2-ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
>ΚΛΕΠΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
19:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΓΚΡΟΥΠ– Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-24 Β' ΦΑΣΗ

Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΣΤ. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ 1-ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄ 1
>ΑΚΑΡΕΠΗ ΜΥΡΣΙΝΗ-
>ΖΥΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
19:15 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΑΕΚ 2-ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 2
>ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-
>ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
19:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΙΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 1-ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1
>ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
19:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 49-56 Β' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
>ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
19:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

20ο ΓΥΜΝ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ 2-ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 2
>ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ-
>ΓΙΟΧΑΝΕΤΖΙΑΝ ΑΡΜΕΝA-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
19:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ 1
>ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ-
>ΜΟΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
19:30 Θέσεις 5-8 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ-ΑΕΚ
>ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΒΕΤΑ-
>ΤΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
19:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΚΛ. Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΑΕΚ 2-ΙΩΝΕΣ ΑΣΠ 2
>ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-
>ΔΕΝΔΗ ΕΙΡΗΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
20:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΙΩΝΙΚΟΥ Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΛ.

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
>ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-
>ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ ΑΝΝΑ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
20:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΡΑΦΗΝΑΣ

ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ 3-ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 3
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
20:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΣ ΤΥΦΩΝ 2-ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ 2
>ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
21:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-ΑΟ ΚΑΡΕΑ
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>ΜΠΕΤΙΑΝΤΑΓΚΑΡ ΠΕΤΡΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-14/02/16
21:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Γ΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 15-22 Β' ΦΑΣΗ

ΜΠΑΜΠΗΣ ΧΟΛΙΔΗΣ

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ-ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
>- >- >-

ΚΥΡ-14/02/16
21:00 Θέσεις 5-8 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ-ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΩΛΙΝΑ-
>.-

ΔΕΥ-15/02/16
20:30 Τοπική Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ-ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
>ΖΩΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-
>ΚΑΛΠΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>.-

ΔΕΥ-15/02/16
21:00 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
>ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ-
>ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ-

ΔΕΥ-15/02/16
21:30 Τοπική Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ
>ΣΤΑΪΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>.-

ΔΕΥ-15/02/16
21:30 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΒΑΡΗΣ ΚΛ.

ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"-ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ-

ΔΕΥ-15/02/16
21:30 Τοπική Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΜΠΑΜΠΗΣ ΧΟΛΙΔΗΣ

ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ-ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄
>ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-
>ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>.-

ΔΕΥ-15/02/16
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ

ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-
>ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΒΕΤΑ-
>ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-

ΔΕΥ-15/02/16
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΜΥΡΑΚΤΗΣ

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΓΙΟΧΑΝΕΤΖΙΑΝ ΑΡΜΕΝA-

ΔΕΥ-15/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>ΒΗΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-
>.-

ΔΕΥ-15/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΣ ΤΥΦΩΝ-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
>ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΜΙΖΡΑΚΙΑΝ ΑΓΚΟΠ -
>.-

ΔΕΥ-15/02/16
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΣΤ. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
>ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-
>ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΑΚΑΡΕΠΗ ΜΥΡΣΙΝΗ-

ΔΕΥ-15/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-
>.-

ΤΡΙ-16/02/16
21:30 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΠΕΥΚΗΣ ΚΛ. ΓΥΜΝ.

ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
>ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>ΠΕΡΡΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ-

ΤΕΤ-17/02/16
20:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΑΚ ΚΑΝΗΘΟΥ

ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙΟΥ
>ΡΙΓΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-
>ΖΥΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ-
>.-

ΤΕΤ-17/02/16
21:30 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΜΠΑΜΠΗΣ ΧΟΛΙΔΗΣ

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
>ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-
>ΜΙΖΡΑΚΙΑΝ ΑΓΚΟΠ -
>ΒΑΦΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-

ΤΕΤ-17/02/16
21:30 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΡΑΦΗΝΑΣ

ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ-ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
>ΣΤΑΪΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-
>ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>.-

ΤΕΤ-17/02/16
21:30 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ-ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
>ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ-
>ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ-
>.-

ΤΕΤ-17/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ-ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
>ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΒΕΤΑ-
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-
>.-

ΤΕΤ-17/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ " ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ"-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-
>.-

ΤΕΤ-17/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΜΕΤΣ

ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
>ΒΗΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-
>ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-
>.-

ΤΕΤ-17/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ-ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
>ΖΩΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-
>ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>.-

ΤΕΤ-17/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ-ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΔΕΝΔΗ ΕΙΡΗΝΗ-

ΤΕΤ-17/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ-ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
>ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-
>.-

ΤΕΤ-17/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ-ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
>ΡΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>ΚΑΛΠΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>.-

ΠΕΜ-18/02/16
21:00 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
>ΚΛΕΠΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΡΙΓΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-
>ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-

ΠΕΜ-18/02/16
21:30 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΒΥΡΩΝΑ

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-

ΠΕΜ-18/02/16
21:30 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΓΕΡΑΚΑ

ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ
>ΛΑΖΑΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>ΡΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>.-

ΠΕΜ-18/02/16
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΓΟΥΔΗ

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ-

ΠΕΜ-18/02/16
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΕΠΑΣ Ν. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ-ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
>ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-
>ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ-
>ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙ-

ΠΕΜ-18/02/16
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ

ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
>ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-
>ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ ΑΝΝΑ-
>ΒΑΡΘΑΛΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-

ΠΕΜ-18/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΣΤΡΕΦΗ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙΟΥ-ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
>ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>.-

ΠΕΜ-18/02/16
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΜΕΤΣ

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
>ΜΟΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-
>ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ-
>ΚΟΜΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-

ΠΑΡ-19/02/16
20:00 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

5ο ΓΥΜΝ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΙΩΝΕΣ ΑΣΠ-ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-
>.-

ΠΑΡ-19/02/16
21:30 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-
>ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ-
>.-

ΠΑΡ-19/02/16
21:30 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΠΕΥΚΗΣ ΚΛ. ΓΥΜΝ.

ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ-ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
>ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-
>.-

ΠΑΡ-19/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ-ΓΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΩΛΙΝΑ-
>.-

ΠΑΡ-19/02/16
21:45 Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΓΟΥΔΗ

ΑΟ ΚΑΡΕΑ-ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
>ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ-
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>.-