A.Περίοδος: 2014-15
 
Τα νέα της Eνωσης
Προκηρύξεις / Σύστημα
Περιοχές Ευθύνης
Γήπεδα
 
Πρωταθλήματα
Ομάδες
Διαιτητές


(c) ΕΣΠΑΑΑ - 2005

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ
Εκτύπωση Προγράμματος
Έξοδος
Από
Ως
Διαιτητής
Πρόγραμμα Αγώνων
Ημερομηνία
Ώρα
Πρωτάθλημα
Γήπεδο
Συνάντηση
ΠΑΡ-24/10/14
20:30 Κύπελλο ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α'ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
>ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ-

ΠΑΡ-24/10/14
21:30 Κύπελλο ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α'ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
>ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ-
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-
>.-

ΠΑΡ-24/10/14
21:30 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
>ΖΩΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-
>ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-
>.-

ΠΑΡ-24/10/14
21:30 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-
>.-

ΠΑΡ-24/10/14
21:30 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
>ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>.-

ΠΑΡ-24/10/14
21:45 Κύπελλο ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α'ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ
>ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-
>ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-

ΠΑΡ-24/10/14
21:45 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ-ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>.-

ΠΑΡ-24/10/14
21:45 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ

ΓΣ ΚΥΨΕΛΗΣ-ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
10:00 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -2-ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ
>ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΑΣΟΣ-
>ΣΤΑΥΡΑΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
10:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

ΑΟΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄-1
>ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-
>ΚΩΝΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
11:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Θ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ ΄ΓΑΙΑ΄-1-ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ-1
>ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΚΑΛΠΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
12:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ-1
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΩΛΙΝΑ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
12:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -1
>ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΑΣΟΣ-
>ΣΤΑΥΡΑΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
12:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ

ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ-ΑΕΚ -1
>ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
13:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΕΘΝΙΚΟΥ

ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-1
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΚΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
13:30 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-2-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ-2
>ΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΣ-
>ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
13:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ-ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
>ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΚΑΛΠΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
14:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΩΛΙΝΑ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
14:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"-ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
>ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ-
>ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
14:30 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΓΕΡΑΚΑ

ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ-2-ΑΣΠΕ ΘΕΤΙΣ-2
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
14:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΜΥΡΑΚΤΗΣ

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ-1-ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ
>ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-
>ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
14:30 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΣΤ. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ-2-ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2
>ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΚΩΝΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
15:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-1
>ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-
>ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
15:00 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ-3-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
15:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Θ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
>ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΑΣΟΣ-
>ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
15:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΑ' ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-1-ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
16:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

5ο ΓΥΜΝ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΙΩΝΕΣ ΑΣΠ-1-ΑΣ ΤΥΦΩΝ
>ΧΛΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-
>ΚΟΜΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
16:30 Κύπελλο ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α'ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

ΓΕΡΑΚΑ

ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
16:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ι' ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΡΑΦΗΝΑΣ

ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ-1-ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>ΚΟΥΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
16:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄-ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑ
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-
>ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
17:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
>ΚΛΕΠΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΟΛΓΑ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
17:00 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-2-ΙΩΝΕΣ ΑΣΠ-2
>ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ-
>ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
17:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Η΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ-1-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ-1
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-
>ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
17:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Η΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-1
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
18:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄-1-ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-
>ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
18:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΚΛ. Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΑΕΚ -1-ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
>ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ-
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
19:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
>ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΟΛΓΑ-
>ΚΛΕΠΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
19:00 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄-2-ΑΕΚ -2
>ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ-
>ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
19:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-
>ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
19:30 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ-2-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-3
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>ΚΟΥΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
19:45 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΠΕΥΚΗΣ ΚΛ. ΓΥΜΝ.

ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ-ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1
>ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ-
>ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
20:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΚΛ. Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΑΕΚ -2-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
20:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΣΤ. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ-1-ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ-1
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-
>ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
21:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ζ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΚΑΡΕΑ

ΑΟ ΚΑΡΕΑ-ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-1
>ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΚΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ-
>.-

ΣΑΒ-25/10/14
21:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ζ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
10:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
>ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
12:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ζ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΜΕΤΣ

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΩΛΙΝΑ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
12:00 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ

ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ-2-ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ-2
>ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΚΟΜΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
12:30 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2-ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-2
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-
>ΚΩΝΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
13:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΑ' ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
>ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-
>ΒΗΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
13:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
14:00 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ-2-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-2
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>ΚΑΛΠΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
14:00 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΚΑΡΥΣΤΟΥ

ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ-ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ
>ΚΛΕΠΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΟΛΓΑ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
14:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΕΦΗΒΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΚ
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΩΛΙΝΑ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
15:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΚΑΡΕΑ

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ-ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
15:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΜΥΡΑΚΤΗΣ

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ-ΑΟ ΚΑΡΕΑ
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
16:00 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2-ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ-3
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
16:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΕΦΗΒΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
>ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
16:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

5ο ΓΥΜΝ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΙΩΝΕΣ ΑΣΠ-ΑΕΚ
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
16:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΛ.

ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
>ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
17:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
>ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ-
>ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
17:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ-ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
>ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>ΒΑΡΘΑΛΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
17:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΑ' ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΒΟΥΛΑΣ

ΑΣΠΕ ΘΕΤΙΣ-1-ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
>ΖΩΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-
>ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ- `
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
17:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ι' ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

Ν. ΜΑΚΡΗΣ

ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ-ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
18:00 Κύπελλο ΑΝΔΡΩΝ Α'ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>ΒΗΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-

ΚΥΡ-26/10/14
18:15 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ
>ΜΠΑΡΔΑΚΟΣ ΕΚΤΩΡ-
>ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
18:30 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΣ ΣΠΑΤΩΝ ΄ΓΑΙΑ΄-2-ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ-2
>ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-
>ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
19:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

20ο ΓΥΜΝ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ-ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
>Αναβολή-
>- >-

ΚΥΡ-26/10/14
19:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΣΤ. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ-ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>ΚΩΝΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
19:30 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ-2-ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄-2
>ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
19:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
19:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>ΚΟΥΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
19:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΙΩΝΙΚΟΥ Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΛ.

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
19:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Θ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ-1-ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
>ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>ΒΑΡΘΑΛΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
20:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΑΚ ΚΑΝΗΘΟΥ

ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
>ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΟΛΓΑ-
>ΚΛΕΠΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
20:00 Κύπελλο ΑΝΔΡΩΝ Α'ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
21:00 Εκτός Συναγωνισμού ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-2-ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-2
>ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
21:00 Κύπελλο ΑΝΔΡΩΝ Α'ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄-ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ
>ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-
>ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>.-

ΚΥΡ-26/10/14
21:30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΕΦΗΒΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑ
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>ΚΟΥΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-
>.-

ΔΕΥ-27/10/14
20:30 Τοπική Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
>ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-
>ΚΑΛΠΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>.-

ΔΕΥ-27/10/14
21:00 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΒΑΡΗΣ ΚΛ.

ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"-ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ-
>ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-

ΔΕΥ-27/10/14
21:00 Τοπική Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
>ΚΛΕΠΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΟΛΓΑ-
>.-

ΔΕΥ-27/10/14
21:15 Κύπελλο ΑΝΔΡΩΝ Α'ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

ΓΕΡΑΚΑ

ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
>ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-

ΔΕΥ-27/10/14
21:30 Τοπική Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-
>ΜΠΑΡΔΑΚΟΣ ΕΚΤΩΡ-
>.-

ΔΕΥ-27/10/14
21:30 Τοπική Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΣ ΤΥΦΩΝ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
>ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΑΣΟΣ-
>.-

ΔΕΥ-27/10/14
21:30 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΚΑΡΕΑ

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ-ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-
>ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-

ΔΕΥ-27/10/14
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ

ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
>ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>ΚΟΜΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-

ΔΕΥ-27/10/14
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
>ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ-
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-
>ΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΣ-

ΔΕΥ-27/10/14
21:45 Τοπική Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΜΠΑΜΠΗΣ ΧΟΛΙΔΗΣ

ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ-ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ
>ΜΑΛΦΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-
>ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-
>.-

ΔΕΥ-27/10/14
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΜΥΡΑΚΤΗΣ

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>ΚΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ-

ΔΕΥ-27/10/14
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΚΟΥΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-

ΔΕΥ-27/10/14
21:45 Τοπική Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>.-

ΤΕΤ-29/10/14
21:30 Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ-ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ
>ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΙΚΥ-
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>.-

ΤΕΤ-29/10/14
21:30 Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
>ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΜΙΖΡΑΚΙΑΝ ΑΓΚΟΠ -
>.-

ΤΕΤ-29/10/14
21:30 Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΜΠΑΜΠΗΣ ΧΟΛΙΔΗΣ

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ-ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
>ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ-
>ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ-
>.-

ΤΕΤ-29/10/14
21:30 Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ "ΠΑΠΑΓΟΥ-ΧΟΛΑΡΓΟΥ"-ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
>ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-
>.-

ΤΕΤ-29/10/14
21:30 Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ-ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-
>ΡΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-
>.-

ΤΕΤ-29/10/14
21:45 Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΜΕΤΣ

ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΚΑΡΕΑ
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΖΩΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-
>.-

ΤΕΤ-29/10/14
21:45 Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-
>ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙ-
>.-

ΤΕΤ-29/10/14
21:45 Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
>ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-
>ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
>.-

ΤΕΤ-29/10/14
21:45 Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

Ν. ΜΑΚΡΗΣ

ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ-ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΚΑΛΠΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>.-

ΤΕΤ-29/10/14
21:45 Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΣΤΡΕΦΗ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙΟΥ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
>ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
>ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΩΛΙΝΑ-
>.-

ΤΕΤ-29/10/14
21:45 Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
>ΜΠΑΡΔΑΚΟΣ ΕΚΤΩΡ-
>ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ-
>.-

ΠΕΜ-30/10/14
21:00 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΓΕΡΑΚΑ

ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ-
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-
>ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ-

ΠΕΜ-30/10/14
21:30 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ-ΕΠΑΣ Ν. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ
>ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-
>ΚΩΝΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-

ΠΕΜ-30/10/14
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
>ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-
>ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-
>ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-

ΠΕΜ-30/10/14
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ

ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ-ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
>ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ-
>ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-
>ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-

ΠΕΜ-30/10/14
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΣΤΡΕΦΗ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
>ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΕΛΕΝΗ-
>ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΩΛΙΝΑ-

ΠΕΜ-30/10/14
21:45 Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΓΟΥΔΗ

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
>ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-
>ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-
>ΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΣ-

ΠΑΡ-31/10/14
20:00 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ-ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
>ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ-
>ΚΟΡΡΕ ΘΕΟΔΩΡΑ-
>.-

ΠΑΡ-31/10/14
21:30 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
>ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ-
>ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ-
>.-

ΠΑΡ-31/10/14
21:30 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΠΕΥΚΗΣ ΚΛ. ΓΥΜΝ.

ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ-ΓΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
>ΜΟΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-
>.-

ΠΑΡ-31/10/14
21:45 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
>ΚΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ-
>ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-
>.-

ΠΑΡ-31/10/14
21:45 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΑΚ ΓΟΥΔΗ

ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ-ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
>ΣΤΑΡΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-
>ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙ-
>.-

ΠΑΡ-31/10/14
21:45 Τοπική Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

ΔΓ ΜΕΤΣ

ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
>ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-
>ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-
>.-