ΕΣΠΑΑΑ



Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ16 Εκτός Συναγωνισμού 3 (πρώην Παγκορασίδων Ε. Σ. 3) - Α΄ Φάση - Β΄ Όμιλος

Συνοπτικά
  
Πλήρη

Η ενημέρωση των αποτελεσμάτων γίνεται αυτόματα. Δεν χρειάζεται να κανετε ανανέωση (refresh) την σελίδα.
* Με κόκκινο οι τελευταίες αλλαγές.
* Με πράσινο οι αγωνές σε εξέλιξη.

Ανανέωση σε 10 δευτ.
01η αγωνιστική
Παναθηναϊκός ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΟ Ρεπό
Σαβ-1/02/20, 10:15
ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΕ Αμπελοκήπων
0
-
3
ΑΕ Γκράβας  ΑΕ Γκράβας
11-25, 12-25, 7-25 Λεπτομέρειες
Σαβ-1/02/20, 15:00
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
3
-
0
ΑΕΚ ΑΕΚ
25-9, 25-20, 25-19 Λεπτομέρειες
Σαβ-1/02/20, 15:00
Νέοι Βύρωνος 4 Νέοι Βύρωνος 4
3
-
0
ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Ηλυσιακός
25-14, 25-12, 25-10 Λεπτομέρειες
Σαβ-1/02/20, 18:00
ΑΟ ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου
3
-
1
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
25-20, 16-25, 25-21, 25-20 Λεπτομέρειες
Κυρ-2/02/20, 17:00
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
3
-
0
ΑΟ Διονύσου ΑΟ Διονύσου
25-11, 25-15, 25-9 Λεπτομέρειες
02η αγωνιστική
ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Ηλυσιακός Ρεπό
Σαβ-8/02/20, 11:30
 ΑΕ Γκράβας ΑΕ Γκράβας
0
-
3
Νέοι Βύρωνος 4 Νέοι Βύρωνος 4
9-25, 12-25, 15-25 Λεπτομέρειες
Σαβ-8/02/20, 20:30
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
0
-
3
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
5-25, 13-25, 13-25 Λεπτομέρειες
Κυρ-9/02/20, 13:00
ΑΟ Διονύσου ΑΟ Διονύσου
0
-
3
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
17-25, 4-25, 13-25 Λεπτομέρειες
Κυρ-9/02/20, 17:30
Παναθηναϊκός ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΟ
3
-
2
ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου ΑΟ
23-25, 20-25, 25-18, 25-18, 15-13 Λεπτομέρειες
Κυρ-9/02/20, 19:30
ΑΕΚ ΑΕΚ
3
-
0
ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΕ Αμπελοκήπων
25-12, 25-16, 25-8 Λεπτομέρειες
03η αγωνιστική
ΑΟ ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου Ρεπό
Σαβ-15/02/20, 10:15
ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΕ Αμπελοκήπων
1
-
3
ΑΟ Διονύσου ΑΟ Διονύσου
19-25, 25-12, 14-25, 11-25 Λεπτομέρειες
Σαβ-15/02/20, 21:00
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
3
-
0
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
25-6, 25-3, 25-11 Λεπτομέρειες
Κυρ-16/02/20, 15:00
Νέοι Βύρωνος 4 Νέοι Βύρωνος 4
3
-
0
ΑΕΚ ΑΕΚ
25-19, 27-25, 25-16 Λεπτομέρειες
Κυρ-16/02/20, 15:30
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
3
-
0
Παναθηναϊκός ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΟ
25-8, 25-15, 25-19 Λεπτομέρειες
Κυρ-16/02/20, 15:30
ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Ηλυσιακός
3
-
1
ΑΕ Γκράβας  ΑΕ Γκράβας
20-25, 25-23, 25-21, 25-14 Λεπτομέρειες
04η αγωνιστική
 ΑΕ Γκράβας ΑΕ Γκράβας Ρεπό
Σαβ-22/02/20, 19:30
ΑΟ ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου
0
-
3
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
10-25, 8-25, 5-25 Λεπτομέρειες
Σαβ-22/02/20, 20:30
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
3
-
0
ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΕ Αμπελοκήπων
25-21, 26-24, 28-26 Λεπτομέρειες
Σαβ-22/02/20, 21:30
ΑΕΚ ΑΕΚ
3
-
1
ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Ηλυσιακός
25-10, 24-26, 27-25, 25-19 Λεπτομέρειες
Κυρ-23/02/20, 13:00
ΑΟ Διονύσου ΑΟ Διονύσου
1
-
3
Νέοι Βύρωνος 4 Νέοι Βύρωνος 4
13-25, 25-20, 7-25, 14-25 Λεπτομέρειες
Κυρ-23/02/20, 16:30
Παναθηναϊκός ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΟ
0
-
3
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
13-25, 12-25, 8-25 Λεπτομέρειες
05η αγωνιστική
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης Ρεπό
Σαβ-29/02/20, 10:15
ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΕ Αμπελοκήπων
1
-
3
Παναθηναϊκός ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΟ
14-25, 13-25, 25-15, 20-25 Λεπτομέρειες
Σαβ-29/02/20, 11:30
 ΑΕ Γκράβας ΑΕ Γκράβας
3
-
1
ΑΕΚ ΑΕΚ
25-21, 25-13, 9-25, 25-19 Λεπτομέρειες
Σαβ-29/02/20, 18:00
ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Ηλυσιακός
3
-
2
ΑΟ Διονύσου ΑΟ Διονύσου
25-11, 25-18, 26-28, 23-25, 16-14 Λεπτομέρειες
Σαβ-29/02/20, 21:00
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
3
-
0
ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου ΑΟ
25-12, 25-4, 25-16 Λεπτομέρειες
Κυρ-1/03/20, 19:00
Νέοι Βύρωνος 4 Νέοι Βύρωνος 4
3
-
0
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
25-7, 25-8, 25-11 Λεπτομέρειες
06η αγωνιστική
ΑΕΚ ΑΕΚ Ρεπό
Σαβ-7/03/20, 16:00
Παναθηναϊκός ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΟ
0
-
3
Νέοι Βύρωνος 4 Νέοι Βύρωνος 4
9-25, 12-25, 14-25 Λεπτομέρειες
Σαβ-7/03/20, 19:30
ΑΟ ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου
3
-
2
ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΕ Αμπελοκήπων
20-25, 18-25, 25-18, 25-20, 19-17 Λεπτομέρειες
Σαβ-7/03/20, 20:30
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
0
-
3
ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Ηλυσιακός
18-25, 18-25, 15-25 Λεπτομέρειες
Κυρ-8/03/20, 13:00
ΑΟ Διονύσου ΑΟ Διονύσου
0
-
3
ΑΕ Γκράβας  ΑΕ Γκράβας
14-25, 9-25, 15-25 Λεπτομέρειες
Κυρ-8/03/20, 15:30
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
3
-
2
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
26-24, 25-20, 20-25, 12-25, 16-14 Λεπτομέρειες
07η αγωνιστική
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου Ρεπό
Σαβ-14/03/20, 10:15
ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΕ Αμπελοκήπων vs ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
Λεπτομέρειες
Σαβ-14/03/20, 11:30
 ΑΕ Γκράβας ΑΕ Γκράβας vs ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
Λεπτομέρειες
Κυρ-15/03/20, 17:00
ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Ηλυσιακός vs Παναθηναϊκός ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΟ
Λεπτομέρειες
Κυρ-15/03/20, 17:00
Νέοι Βύρωνος 4 Νέοι Βύρωνος 4 vs ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου ΑΟ
Λεπτομέρειες
Κυρ-15/03/20, 17:00
ΑΕΚ ΑΕΚ vs ΑΟ Διονύσου ΑΟ Διονύσου
Λεπτομέρειες
08η αγωνιστική
ΑΟ Διονύσου ΑΟ Διονύσου Ρεπό
Σαβ-21/03/20, 15:00
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου vs ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΕ Αμπελοκήπων
Λεπτομέρειες
Σαβ-21/03/20, 16:00
Παναθηναϊκός ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΟ vs ΑΕ Γκράβας  ΑΕ Γκράβας
Λεπτομέρειες
Σαβ-21/03/20, 19:30
ΑΟ ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου vs ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Ηλυσιακός
Λεπτομέρειες
Σαβ-21/03/20, 20:30
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου vs ΑΕΚ ΑΕΚ
Λεπτομέρειες
Κυρ-22/03/20, 21:00
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης vs Νέοι Βύρωνος 4 Νέοι Βύρωνος 4
Λεπτομέρειες
09η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΕ Αμπελοκήπων Ρεπό
Σαβ-28/03/20, 11:30
 ΑΕ Γκράβας ΑΕ Γκράβας vs ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου ΑΟ
Λεπτομέρειες
Κυρ-29/03/20, 13:00
ΑΟ Διονύσου ΑΟ Διονύσου vs ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
Λεπτομέρειες
Κυρ-29/03/20, 17:00
ΑΕΚ ΑΕΚ vs Παναθηναϊκός ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΟ
Λεπτομέρειες
Κυρ-29/03/20, 17:00
ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Ηλυσιακός vs ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
Λεπτομέρειες
Κυρ-29/03/20, 17:00
Νέοι Βύρωνος 4 Νέοι Βύρωνος 4 vs ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
Λεπτομέρειες
10η αγωνιστική
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου Ρεπό
Σαβ-4/04/20, 10:15
ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΕ Αμπελοκήπων vs Νέοι Βύρωνος 4 Νέοι Βύρωνος 4
Λεπτομέρειες
Σαβ-4/04/20, 15:00
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου vs ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Ηλυσιακός
Λεπτομέρειες
Σαβ-4/04/20, 16:00
Παναθηναϊκός ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΟ vs ΑΟ Διονύσου ΑΟ Διονύσου
Λεπτομέρειες
Σαβ-4/04/20, 19:30
ΑΟ ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου vs ΑΕΚ ΑΕΚ
Λεπτομέρειες
Κυρ-5/04/20, 21:00
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης vs ΑΕ Γκράβας  ΑΕ Γκράβας
Λεπτομέρειες
11η αγωνιστική
Νέοι Βύρωνος 4 Νέοι Βύρωνος 4 Ρεπό
Σαβ-11/04/20, 11:30
 ΑΕ Γκράβας ΑΕ Γκράβας vs ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
Λεπτομέρειες
Σαβ-11/04/20, 20:30
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου vs Παναθηναϊκός ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΟ
Λεπτομέρειες
Κυρ-12/04/20, 13:00
ΑΟ Διονύσου ΑΟ Διονύσου vs ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου ΑΟ
Λεπτομέρειες
Κυρ-12/04/20, 17:00
ΑΕΚ ΑΕΚ vs ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
Λεπτομέρειες
Κυρ-12/04/20, 17:00
ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Ηλυσιακός vs ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΕ Αμπελοκήπων
Λεπτομέρειες
No.ΟμάδαΒαθμοίΑγώνες
1.
Νέοι Βύρωνος 4 Νέοι Βύρωνος 4
18 6
2.
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
16 6
3.
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
14 5
4.
 ΑΕ Γκράβας ΑΕ Γκράβας
9 5
5.
ΑΟ Ηλυσιακός ΑΟ Ηλυσιακός
8 5
6.
ΑΕΚ ΑΕΚ
6 5
7.
ΑΟ ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου
6 5
8.
Παναθηναϊκός ΑΟ Παναθηναϊκός ΑΟ
5 5
9.
ΑΟ Διονύσου ΑΟ Διονύσου
4 6
10.
ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου
3 6
11.
ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΕ Αμπελοκήπων
1 6

    Κατέβασε την προκήρυξη εδώ.

    Κατέβασε την συμπληρωματική εδώ.